urologiaUrolodzy w Ober Clinic to wysokiej klasy, doświadczeni specjaliści w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń sprawności seksualnej i schorzeń prostaty.

Naprawdę można poprawić kondycję seksualną.

Przywracamy  i poprawiamy jakość współżycia płciowego naszych pacjentów,  pomagając w osiągnięciu zadowolenia i satysfakcji obojgu partnerom. Leczymy zaburzenia seksualne mężczyzn w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia oraz metodami nie przyczyniającymi  się do nasilenia chorób przewlekłych, jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby prostaty i inne, które często są przyczyną zaburzeń sprawności seksualnej.

Typy zaburzeń seksualnych:

  • brak erekcji
  • trudności z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji
  • przedwczesny wytrysk

zdj3Od szeregu lat obserwujemy wzrost zapadalności na raka gruczołu krokowego zarówno na świecie  jak i w Polsce. Równocześnie rośnie świadomość pacjentów, ich wiedza o tej chorobie oraz sposobach leczenia. Dzięki temu coraz więcej mężczyzn ma rozpoznawaną chorobę w stadium umożliwiającym zastosowanie leczenia radykalnego. Pacjent ma do wyboru dwie zasadnicze metody terapeutyczne o charakterze radykalnym: operacyjne usunięcie gruczołu krokowego-prostatektomia radykalna oraz radioterapia. Obydwie metody są bardzo skuteczne i zapewniają wysoką wyleczalność. Trzeba jednak pamiętać, że tak duża ingerencja w ludzkim organizmie nie może pozostać bez śladu.

Jednym z największych problemów z jakim spotykają się pacjenci po leczeniu radykalnym z powodu raka gruczołu krokowego są zaburzenia erekcji o różnym stopniu nasilenia. Zawsze pojawia się pytanie: czy będę jeszcze mógł wrócić do aktywności seksualnej? Odpowiedź brzmi TAK. Dzięki metodzie stosowanej przez dr Tomasza Wiśniewskiego znaczna część pacjentów leczonych z powodu raka gruczołu krokowego będzie mogła odzyskać sprawność seksualną.  Dotyczy to również chorych leczonych operacyjnie z powodu raka pęcherza moczowego i jelita grubego.

Zaburzenie wzwodu u tych wszystkich pacjentów jest problemem, który można rozwiązać i można to zrobić dzięki specjalistom w Ober Clinic.

Zapisz się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (OBER CLINIC SP. Z O.O.) jedynie do kontaktu ze mną.

Cennik

Diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego (nerki, prostata, pęcherz moczowy), zaburzenia erekcji, zaburzenia wzwodu, przedwczesny wytrysk, zabiegi wędzidełka, stulejki.

Konsultacja specjalistyczna 150 zł
Konsultacja specjalistyczna z Flomex (badanie przepływu moczu uroflowmetria), usg pęcherza moczowego i ocena zalegania moczu 310 zł
Konsultacja specjalistyczna z Flomex (badanie przepływu moczu uroflowmetria) 200 zł
Konsultacja specjalistyczna z usg transrektalnym prostaty (TRUS) 230 zł
Konsultacja specjalistyczna z usg transrektalnym prostaty (TRUS) i biopsją oraz badaniem histopatologicznym 550 zł
Iniekcja diagnostyczna przy zaburzeniach sprawności seksualnej (zaburzenia erekcji) od 150 zł
Cystoskopia 600 zł
Zabieg stulejki 1300 – 1600 zł
Wymiana cewnika 160 zł
Założenie cewnika do pęcherza moczowego 100 zł
Usunięcie cewnika z pęcherza moczowego 50 zł
Operacja krótkiego wędzidełka 500 zł