urologiaUrolodzy w Ober Clinic to wysokiej klasy, doświadczeni specjaliści w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń sprawności seksualnej i schorzeń prostaty.

Naprawdę można poprawić kondycję seksualną.

Przywracamy  i poprawiamy jakość współżycia płciowego naszych pacjentów,  pomagając w osiągnięciu zadowolenia i satysfakcji obojgu partnerom. Leczymy zaburzenia seksualne mężczyzn w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia oraz metodami nie przyczyniającymi  się do nasilenia chorób przewlekłych, jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby prostaty i inne, które często są przyczyną zaburzeń sprawności seksualnej.

Typy zaburzeń seksualnych:

 • brak erekcji
 • trudności z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji
 • przedwczesny wytrysk

zdj3Od szeregu lat obserwujemy wzrost zapadalności na raka gruczołu krokowego zarówno na świecie  jak i w Polsce. Równocześnie rośnie świadomość pacjentów, ich wiedza o tej chorobie oraz sposobach leczenia. Dzięki temu coraz więcej mężczyzn ma rozpoznawaną chorobę w stadium umożliwiającym zastosowanie leczenia radykalnego. Pacjent ma do wyboru dwie zasadnicze metody terapeutyczne o charakterze radykalnym: operacyjne usunięcie gruczołu krokowego-prostatektomia radykalna oraz radioterapia. Obydwie metody są bardzo skuteczne i zapewniają wysoką wyleczalność. Trzeba jednak pamiętać, że tak duża ingerencja w ludzkim organizmie nie może pozostać bez śladu.

Jednym z największych problemów z jakim spotykają się pacjenci po leczeniu radykalnym z powodu raka gruczołu krokowego są zaburzenia erekcji o różnym stopniu nasilenia. Zawsze pojawia się pytanie: czy będę jeszcze mógł wrócić do aktywności seksualnej? Odpowiedź brzmi TAK. Dzięki metodzie stosowanej przez dr Tomasza Wiśniewskiego znaczna część pacjentów leczonych z powodu raka gruczołu krokowego będzie mogła odzyskać sprawność seksualną.  Dotyczy to również chorych leczonych operacyjnie z powodu raka pęcherza moczowego i jelita grubego.

Zaburzenie wzwodu u tych wszystkich pacjentów jest problemem, który można rozwiązać i można to zrobić dzięki specjalistom w Ober Clinic.

Zapisz się


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (OBER CLINIC SP. Z O.O.) jedynie do kontaktu ze mną.

  Cennik

  Diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego (nerki, prostata, pęcherz moczowy), zaburzenia erekcji, zaburzenia wzwodu, przedwczesny wytrysk, zabiegi wędzidełka, stulejki.

  Konsultacja urologiczna 200 zł
  Konsultacja specjalistyczna z Flomex (badanie przepływu moczu uroflowmetria), usg pęcherza moczowego i ocena zalegania moczu 310 zł
  Konsultacja specjalistyczna z Flomex (badanie przepływu moczu uroflowmetria) 250 zł
  Konsultacja specjalistyczna z usg transrektalnym prostaty (TRUS) 230 zł
  Iniekcja diagnostyczna przy zaburzeniach sprawności seksualnej (zaburzenia erekcji) od 150 zł
  Cystoskopia 1000 zł
  Zabieg stulejki 2000 zł
  Wymiana cewnika 160 zł
  Założenie cewnika do pęcherza moczowego 100 zł
  Usunięcie cewnika z pęcherza moczowego 50 zł
  Operacja krótkiego wędzidełka 1200 zł
  Biopsja stercza 750 zł