Zaburzenia erekcji to zwykle problemy z odbyciem normalnego stosunku płciowego. Choć problem jest niesłychanie delikatny, wbrew pozorom można mu zaradzić, i to tym skuteczniej i tym szybciej, im szybciej o problemie dowie się lekarz.

Zaburzenia może powodować wiele czynników, stad też od dokładnego badania i wywiadu zależy postawienie trafnej diagnozy. Czynniki psychologiczne, choroba serca, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, choroby nerek czy kręgosłupa – to tylko kilka schorzeń, których skutkiem ubocznym mogą być zaburzenia erekcji. Problem mogą powodować także przyjmowane stale leki lub preparaty.

Jednak by powrócić do normalnej kondycji, nie zaleca się samoleczenia, stosowania bez konsultacji z lekarzem preparatów, dających tylko chwilowe złudzenie, że problem minął, a powodujących w skutkach ubocznych nawet poważne uszczerbki zdrowia.

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowani w niesieniu pomocy mężczyznom. Nasi lekarze mają ogromne doświadczenie, potwierdzone satysfakcją tysięcy pacjentów na całym świecie – dołącz do tych, którzy swój problem mają już za sobą.

Definicja zdrowia seksualnego

„Zdrowie seksualne jest integracją biologicznych, emocjonalnych, intelektualnych i społecznych aspektów życia seksualnego, ważnych dla pozytywnego rozwoju osobowości, komunikacji i miłości.”

Wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia)